Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Yurtdışında dil eğitimi için, Union Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yabancı dil eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrencilerimize, dil eğitimi alınabilecek dünyanın farklı ülkelerinde en üst düzeyde akreditasyonlara sahip 250'den fazla dil okulu ile çalışmaktayız. Dil eğitiminiz sadece sınıf içerisinde ders anlatımı, test ve sınıf içi iletişim ile sınırlı kalmayacak ve bol bol pratik yapma fırsatınız da olacaktır! Ücretsiz vereceğimiz danışmanlıkla dil okulu seçenekleri arasından size en uygun olanı beraber seçelim, yeni insanlar ve yeni kültürler deneyimleyin.

Firmamızın üst düzey deneyimli danışmanları, kesintisiz sektörel faaliyet geçmişiyle, yurtdışındaki dil okullarıyla kurmuş olduğumuz güven ve istikrar temelli ilişkiler sayesinde, öğrencilerimizin Türkiye’ye ve firmamıza özel olarak uygulanacak indirim kampanyalarından faydalanmalarını, ortaya çıkabilecek sorunlara hızlı ve sağlıklı çözümler sunulmasını ve yaptıkları harcamalara değecek iyi bir eğitim almalarını sağlıyoruz.

İddia ediyoruz! Union Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerimize "En İyi Fiyat Garantisi" sunuyoruz! Yurtdışında almak istediğiniz yabancı dil eğitiminizi, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olacak şekilde sunacağımız ülke, okul, program seçeneklerini öğrenmek için hemen bilgi istek formunu doldurun.

Gideceğiniz ülkede yaşayabilmek için o dili kullanmanız mecburiyet olacağı için, dil öğrenimi ve gelişimi çok daha verimli ve hızlı olacağı gibi kelimelerin doğru telaffuzlarını da öğrenme imkanı sağlayacaktır. Yurtdışında dil eğitiminizi takiben elde edeceğiniz bitirme sertifikasi size bir sonraki eğitim hayatınızda, kariyerinizde, iş başvurularınızda ve hayatın içinde pek çok öncelik, prestij ve kolaylık getirecektir. Yabancı dil öğrenmen günümüz dünyasında bir zorunluluk haline gelmiştir. İletişim araçlarının ve haberleşmenin artması, teknolojinin gelişimi dolayısıyla dünyada ticaretin globalleşmesi bir değil birkaç farklı bir lisanın bilinmesini gerekli kılmaktadır.

Dil eğitimi için en güçlü ve en doğru seçim yurtdışı dil okullarından dil eğitimi almaktır. Yurtdışında dil öğrenmek yurt içinde öğrenmeye nazaran çok daha avantajlı bir yoldur.

Bir bebeğin hiçbir eğitim almadan konuşmayı sadece etrafındaki sesleri ve konuşulanları dinleyerek öğrendiğini göze alırsak yabancı bir dili öğrenmenin o dilin konuşulduğu bir ortamda yapılmasının ne kadar etkili olabileceğini tahmin edebiliriz.

Yurtdışında dil eğitimi pek çok farklı amaca yönelik olarak verilmektedir. Örneğin dil eğitimi sonrası üniversite eğitimine devam edecek öğrencilere akademik dil programları, sınav hazırlık programları, özel bir alanda dil yeteneğini artırmak isteyenlere yönelik iş, hukuk, turizm, tıp İngilizcesi gibi programlar ve pek çok farklı amaca yönelik yine bir çok program sunulmaktadır.

  • Genel Kurslar
  • Yoğun Kurslar
  • Artı Kurslar
  • CELTA-DELTA Kursları
  • Hukuk İngilizcesi
  • TIP İngilizcesi
  • Havacılık İngilizcesi vb...

YURTDIŞI EĞİTİM MAKALELERİ