Kanada'da Dil Okulu

Kanada'da Dil Okulları

Kanada'da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Kozmopolit ve canlı bir şehirde İngilizce öğrenmek ama aynı zamanda güvenli, yeşil ve samimi bir ortamda ve dünyanın en büyüleyici manzaralarına yakın bir konumda eğitim görmek istiyorsanız, İngilizceyi Kanada'da öğrenmeniz gerek demektir.

Kanada da bulunan tüm okullarımız hem Kanada'nın en güzel ve en heyecan verici şehirlerinde yer alıyor, hem de en yeni dil eğitimi teknolojileri, mükemmel öğrenci tesisleri ve deneyimli öğretmenler ve öğretim görevlileri ile hizmet sunuyor. Toronto'daki okullarımız ağaçlarla kaplı Rosedale yerleşim bölgesi çevresinde ve Yorkville alışveriş merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde, ideal bir konumlarda bulunuyor. Vancouver'daki dil merkezlerimiz ise şehir merkezinin tam kalbinde, Vancouver'ın başlıca cazibe merkezlerine yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Hem Toronto hem Vancouver hem Ottawa hem Calgary hem de Halifax, Kanada'da İngilizce kursunuzu bu büyüleyici ülkenin sunduğu en büyük güzelliklerden faydalanarak tamamlamanız için tasarlanmış eğlenceli ve renkli bir sosyal program sunuyor.Kanada, Niagara Şelalesi ve Whistler kayak merkezine gezilerden Toronto Adaları'nda piknik veya bir NHL buz hokeyi maçına kadar Kanada'nın en büyük güzelliklerini ayağınıza getiriyor. Union Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere Kanada da en uygun okulu bulmamızı isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çalıştığımız tüm dil okullarını aşağıda bulabilirsiniz.

YURTDIŞI EĞİTİM MAKALELERİ