Twitter
Instagram
0 530 964 56 23
0 544 508 00 35

Hemen Arayın!

info@unionyed.com

İletişime Geçin

İrlanda’da Dil Okulları

irlanda'da dil okulu

İrlanda dil okulu seçenekleri Avrupa’da uygun maliyete İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için en kazançlı seçenektir. İrlanda dil okulları yüksek kalitede dil eğitimi sunar. Üstelik İrlanda dil okullarının Türk öğrencilere sunduğu %30’a varan indirim oranları sayesinde İrlanda dil okulu fiyatları oldukça caziptir. İrlanda dil eğitimi açısından son yıllarda Türk öğrenciler tarafından büyük ilgi görmektedir. İrlanda vizesinin öğrencilere hızlı ve kolay bir şekilde verilmesi, 25 hafta İrlanda dil okulu programına kayıt olanların haftada 20 saat çalışma izni alması İrlanda’nın dil eğitiminde son yıllarda popüler olmasının başlıca nedenleridir.

Neden İrlanda Dil Okulu?

  • Avrupa’da ana dili İngilizce olan ülke ve yüksek kaliteli eğitim.
  • Uygun maliyetler ve Euro cinsinden
  • Kolay ve hızlı vize alımı. Özellikle öğrenciliği devam eden veya yeni mezun kişiler için garantili vize alımı ( 25 hafta altında süren dil programları içindir).
  • 25 hafta ve üzeri İrlanda dil okuluna giden öğrencilere çalışma izni. Haftada 20 saat, yarı zamanlı.
  • Güvenli ülke, sıcak kanlı insanlar.

İrlanda Dil Okulları Avantajları Nedir?

Anadili İngilizce olması, eğitim maliyetlerinin EURO cinsinden ödenmesi, Türk öğrencilere özel yapılan indirimler ve yüksek kaliteli dil okulları İrlanda dil okullarının en büyük avantajıdır. Uygun maliyeti , en kaliteli eğitimi nerede alabilirim, ülkemede yakın olsun, ulaşım masrafı yüksek olmasın, ülkeme ihtiyaç duyduğumda çabucak ulaşayım diyorsanız, İrlanda dil okulları tam size göre.