Amerika'da Dil Okulu

Amerika'da Dil Okulları

Amerika'da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Doğu Yakası'nda New York'un canlılığından Boston'un tarihi ihtişamına, Batı Yakasında ise San Diego'nun sakin sahillerine ve San Francisco’nun sunduğu sayısız atraksiyona kadar Union Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ABD'de İngilizce öğrenmek için size sayısız seçenek sunuyor.

ABD'deki dokuz merkezimiz, Amerika'nın en heyecan verici kentlerinin tam kalbinde yer alıyor. Tüm dil merkezlerimiz en yeni dil eğitimi teknolojileri, olağanüstü öğrenci tesisleri ve son derece deneyimli öğretmenler ve öğretim görevlileri ile hizmet sunuyor. Doğu Yakası'nda; New York'ta MCNY Üniversitesi'nin Manhattan kampüsünde tam bir üniversite ortamı sunan okulumuzu veya Boston'da Chinatown ile Tiyatro ve Finans kuruluşlarının toplandığı mahallelerin kesişme noktasında mükemmel bir konumda yer alan olağanüstü tarihi okullarımızdan birini seçebilirsiniz. Batı Yakası'nda ise San Diego'da Balboa Parkı'na, ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi'ne ve büyüleyici San Diego Körfezi'ne yürüme mesafesinde olan okulumuz ile prestijli UC Berkeley kampüsüne birkaç dakika uzaklıktaki hareketli öğrenci kenti Berkeley'in tam kalbinde yer alan San Francisco/Berkeley dil merkezimizden birini tercih edebilirsiniz.

ABD'deki tüm dil okullarımız, bulundukları bölgelerin sahip olduğu tüm güzellikleri yaşayabileceğiniz eğlenceli ve geniş kapsamlı bir sosyal program sunar. New York'ta Broadway gösterilerinden Boston'da tarihi yürüyüş turlarına, San Diego'da sörften San Francisco/Berkeley'de Alcatraz ve Sausalito gezilerine kadar, Union Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın sosyal programları ABD'deki İngilizce kursunuzu mükemmel bir şekilde tamamlayacak. Aşağıda şehirlerimize ve okullarımızın bilgilerine ulaşabilirsiniz.

YURTDIŞI EĞİTİM MAKALELERİ